Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsi Herşeyimiz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eren Eren Eren

YazarMesaj
gülçinlolipopum
Admin
Admin

Eren Eren Eren Empty
MesajKonu: Eren Eren Eren   Eren Eren Eren Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 1:34 pm

-annesi babası bi kere kavga etmiş ve eren bundan cok etkilenmiş ve kendini banyoya kapatmış sabah uyandığındada beli tutulmus

-eren küçükken saçlarını renkli boyAmaya cok meraklıymıs annesinin aldığı saç boyalarını banyo yaparken gizli gizli saçına sürermiş

-küçükken eren kusenlerine gittiğinde erenin basına kuseni balık atmıs erende ewe gidip saçını 5 kes ovmuş

Röpörtaj yapan kişiler Eren'e sormuşlar:
Bu aralar biri ile ilişkiniz varmı?
Eren: Evet. Daha önce de söylediğim gibi. Fakat çok mutluyuz biz. Bende biraz kuduruğum ya. Bana ne kdar dayana bilir bilmiyorum ama umarım kısa sürmez.
Açıklamadınız bize kim olduğunu.. Neden?
Eren: Açıklamak istemiyorum. O kadar detaya girmeyelim. Ama o kişiyi herkes tanıyor. Böyle bir tiyo vereyim size.
Peki sizce bu ilişki nereye kadar gider?
Eren: Söyledim ya. Bilmiyorum. Fakat biz uyduruk bir ilikşi yaşamıyoruz. Çok ciddi. Daha sonra sorunlara yol açabilir!
Tamam.. Tamam.. Ya evlenmek?
Eren: Evet evlenmek. Şu anda öyle bir karara varacağını düşünmüyoruz. Çocuk falan.. Ohoooo... Onlar biraz daha uzakta işler bize..
Peki tamam.. Biraz da diğer grup üyelerinin sizin ve erkek arkadaşınızın hakında neler düşündüğünü öğrenelim..
Eren: Cemre benim arsız olduğumu düşünüyor bu konuda. Durmadan değiştiriyormuşum çünkü. Fakat öyle bir şey yok. Gülçin özel hayatıma karışmak istemiyor.. Yasemin ise ''ben bilmem'' ddiyor..

EREN; tam bir film hastası boş zamanlarında genellikle film izlemeye bayılır.Jaz müziği çok seviyor ve açık hava onu rahatlatıyor ormanlık alanda oturduğu için yeşil renge bayılıyor.Eren eğer boş zamanı olursa kitap okumayada bayılır ayrıca eren 10seneye kadar dünyanın her köşesini didik didik gezmek istiyor.Erenle karşılaşıp ne dediğini anlayamazsanız bilin ki çok sinirlidir çünkü sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyor.
Misafir
Misafir

Eren Eren Eren Empty
MesajKonu: Geri: Eren Eren Eren   Eren Eren Eren Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 8:19 pm

heralde bnmde kafama balık gelse bn 10 kez ovardımm

Eren Eren Eren
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-