Grup Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

Grup Hepsi Herşeyimiz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi-Vikipedi

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Grup Hepsi-Vikipedi Empty
MesajKonu: Grup Hepsi-Vikipedi   Grup Hepsi-Vikipedi Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 2:57 pm

2005 yılında kuruldukları günden beri aynı üyelerle yola devam eden grup 4 kişiden oluşmaktadır. Bunlar;

Eren Bakıcı - 18 Mayıs 1984’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Eren bazi şarkilarda Rap söylüyor. "Olmaz Olğan", "Aşk Herşseyi Affeder Mi?" ve "Hep Bana" şarkilarda Eren Rap söylediği bölümler var.

Cemre Kemer - 17 Şubat 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor.

Gülçin Ergül - 30 Ekim 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Gülçin, başrol sanaçi, çoğunlukla şarkıları en fazlasini o söyliyor ve vokali çok güçlü.

Yasemin Yürük - 21 Eylül 1986’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi.
https://hepsifanlari.1talk.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi-Vikipedi   Grup Hepsi-Vikipedi Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:30 pm

saol cnm
gülçinlolipopum
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Grup Hepsi-Vikipedi   Grup Hepsi-Vikipedi Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 1:03 pm

sağol cnm

Grup Hepsi-Vikipedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi....:)
» Grup Hepsi
» Grup Hepsi'nin okul yillari..!!!
» 2009 eurovision-GRUP HEPSI!!